گزارش کارآموزی فولاد آلیاژی یزد|50010681

مطالب دیگر:
📃دانلود فرم های مالی مدارس(سری اول)📃دانلود فرم های مالی مدارس(سری دوم)📃دانلود کتاب مرجع فرهنگ لغات تخصصی مهندسی شیمی(آکسفورد)📃دانلود دستورالعمل نحوه نگارش پايان نامه دوره کارشناسي ارشد و دکتراي تخصصی📃گونه گذاری در منزل بدون نیاز به جراحی📃پاورپوینت اتصال خرجینی📃پاورپوینت اثر زلزله بر پلهای بتنی با پايه های با ارتفاع متغير📃پاورپوینت اجرای سازه های فولادی📃گزارش کارآموزی حسابداری در جهاد کشاورزی📃پروژه مالی شرکت رادیاتور ایران ( سهامی عام )📃 خلاصه پایان نامه به همراه پاورپوینت ارائه با عنوانبررسي رابطه بين وجوه نقد ناشي از فعاليت هاي تامين مالي و بازده سهام شركتهاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران📃 استانداردهای حسابداری ایران -چالش ها و راهكارها📃برنامه مدیریت موجودی کالا با اکسل📃 کتاب استانداردهای حسابداری در ایران📃پروژه فشرده سازی اطلاعات📃ـموزش روت کردن گوشی هوآوی y520-u22برای تمام مدلها📃مجموع کامل آموزشی تعمیر لوازم خانگی📃ساده ترین راهها برای داشتن یک شکم صاف📃 دانلود مقاله پیرامون کم خونی و کمبود آهن📃دانلود فرم های داوری و ملاک های توصیفی داوری جشنواره جابر بن حیان(مدارس ابتدایی)

گزارش کارآموزی فولاد آلیاژی یزد با شماره آیدی محصول 10681| dxj آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
کلمات کلیدی فایل:

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

گزارش پیش رو شامل گزارش کارآموزی در شرکت فولادآلیاژی ایران-یزد است که در تابستان 1393 به انجام رسیده است. در این گزارش سعی شده است توضیحات کاملی در مورد کارخانه و نحوره انجام کارآموزی ارائه شود. ابتدا در مقدمه به خلاصه کارهای انجام شده در این دوره و شکل کلی کارآموزی پرداخته شده است. سپس در فصل اول توضیحاتی در مورد کارخانه و تولیدات و بودجه شرکت ارائه شده است. در فصل دوم خواننده را با خط تولید این شرکت آشنا می‌کنیم و در ابتدا به توضیح مختصری...

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود